Pattabanoğlu Kuyumculuk Kimdir ?

Pattabanoğlu Ailesi ticari hayatına Sayın Kemal Pattabanoğlu’nun 1957 yılında Devrekani’de o zamanki ifadesi ile tüccar terzi ünvanı ile giriş yapmıştır. Devrekani’de 1974 yılına kadar dikiş makinası bayiliğinden kumaş satışına, radyo-televizyon bayiliğinden otomobil-motosiklet satıcılığına kadar birçok alanda ilkleri gerçekleştirmiştir

 

Pattabanoğlu Kuyumculuk’u Neden Tercih Etmeliyim?

Pattabanoğlu Kuyumculuk tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile bütünleştirip tüketicilere hizmet veren bir firmadır. Yüzlerce farklı tarzda altın, pırlanta, elmas takı çeşidini mağazalarında ve internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine açarak, üstünüzde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor.

 

Dünyanın neresinde olursanız olun www.pattabanoglu.com.tr adresine girerek ihtiyacınız olan tüm takı ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcut ise en geç 3-5 iş gününde teslim ediyoruz.  

Yurt dışından gelen siparişleri ise 30 ila 45 iş gününde teslim ediyoruz. www.pattabanoglu.com.tr‘dan satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki “Sipariş Takip” bölümünden yapabilirsiniz. Bu arada müşteri temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden maille ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

 

Altın ve Prlanta denince akla gelen her tarzda yüzlerce model ve aksesuar en uygun fiyatlar ile PattabanogluKuyumculuk‘da.  Yüzükler, Küpeler, Bileklikler, Düğün Takı Setleri, Hal Hallar ve Erkekler İçin Takı Modelleri gibi ihtiyacınız olabilecek tüm takı ve aksesuarları inceleyebilir ve ister online sipariş, isterseniz de mağazalarımızdan uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Kendi tarzınızı yaratırken Pattabanoğlu Kuyumculuk sabit parçalardan oluşan takı setlerine bağlı kalmadan, kendiniz için hayalinizdeki takı aksesuarlarına, tamda ihtiyacınız olan parçalar ile kendiniz oluşturabilirsiniz.

Altın ve Pırlanta Takı Tarzları; Pattabanoğlu Kuyumculuk yüzlerce takı modelleri arasında Kolyeler, Yüzükler, Küpeler, Bileklikler, Düğün Takı Setleri, Hal Hallar ve Erkekler İçin Takı Modelleri bulunmaktadır, dilediğiniz tarzda yüzlerce alternatif ürün arasından hayalinizdeki takılarınıza hemen uygun fiyatlar ve Pattabanoğlu Kuyumculuk güvencesi ile sahip olabilirsiniz.